Haber

Çanakkale’de Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle Vapur Seferleri İptal Edildi

Çanakkale’nin Kuzey Ege’de yer alan Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yarın yapılması planlanan bazı tarifeli feribot seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

Çanakkale Boğazı ve adalar üzerinden yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş Deniz Ulatma A.Ş., Kuzey Ege’deki olumsuz hava koşulları nedeniyle Gökçeada ve Bozcaada hattında yarın planlanan bazı tarifeli feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu. .

Gestaş firmasından yapılan açıklamada, “18.01.2024 Perşembe günü Kabatepe-Gökçeada hattında sadece Gökçeada’dan saat 06.00’da ve Kabatepe’den saat 08.00’de seferler gerçekleştirilecek olup, programımızdaki tüm planlı seferlerimiz 12.00’de gerçekleştirilecektir. Olumsuz hava koşulları nedeniyle sefer gerçekleştirilecektir.18.01.2024 Perşembe günü (yarın) Geyikli-Bozcaada hattında sadece Bozcaada’dan 07.00 ve 10.00, Geyikli’den ise 08.00 ve 11.00 saatlerinde seferler yapılacak olup, tüm planlı seferlerimiz gerçekleştirilecektir. Olumsuz hava koşulları nedeniyle programlarımız iptal edilmiştir.” denildi. – ÇANAKKALE

sancaktepe-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu